Vägglykta Gnosjö Konstsmide Fano E27 Riktbart LjusMed Rörelsevakt
Rek. pris 1 409 kr
854 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Sensor:
Ja

Fano E27 Riktbart Ljus
Med Rörelsevakt
854 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Fano E27 Riktbart Ljus är en stilren fasadbelysning med en skärm i vit plast. Lampan är riktbar och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Fano E27 Riktbart Ljus är en stilren fasadbelysning med en skärm i vit plast. Lampan är riktbar och levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7873-250 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Bredd | 120 mm |
| Sensor | Ja |
| IP-Klassning | IP54 |
| Stil | Modern |
| Typ | Fasadbelysning |
| Serie | Fano |
| Höjd | 0,215 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Med Rörelsevakt |
| Material | Plast/Metall |
| Djup | 210 mm |
| Höjd | 215 mm |
| EAN-nr | 7318307873252 |






