Vägglykta Gnosjö Konstsmide Ferrara LED 4WSvart
Rek. pris 949 kr
760 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Ferrara LED 4W
Svart
760 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Ferrara LED 4W är en stilren fasadbelysning som levereras med LED-belysning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Ferrara LED 4W är en stilren fasadbelysning som levereras med LED-belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7531-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 4 W |
| Bredd | 130 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Sensor | Nej |
| Djup | 180 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Serie | Ferrara |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307531756 |


