Vägglykta Gnosjö Konstsmide Heimdal E27 Svart 26 cm
Rek. pris 2 479 kr
1 425 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Heimdal E27 Svart 26 cm
1 425 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Heimdal E27 Svart är en modern vägglykta för utomhusbruk. Den är tillverkad av klarglas och aluminium och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Heimdal E27 Svart är en modern vägglykta för utomhusbruk. Den är tillverkad av klarglas och aluminium och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP44
- 24x25x26 cm
- Maxhöjd lampa 135 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- IP44
- 24x25x26 cm
- Maxhöjd lampa 135 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 404-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| Bredd | 240 mm |
| Sensor | Nej |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 250 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 260 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Heimdal |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318304047502 |

