


Vägglykta Gnosjö KonstsmideHeimdal E27Svart
2 099 kr3 159 kr
Spara 34 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

Heimdal E27
Svart2 099 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Heimdal E27 är en modern fasadbelysning med opalfärgat glas. Den levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP44
- 29x30x27 cm
- Maxhöjd lampa 135 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- IP44
- 29x30x27 cm
- Maxhöjd lampa 135 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 401-752 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| Bredd | 290 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 300 mm |
| Höjd | 270 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | 230 |
| Stil | Modern |
| Material | Aluminium |
| Serie | Heimdal |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318304017529 |


