Vägglykta Gnosjö Konstsmide Imola 2x3W High Power LED
Rek. pris 859 kr
fr.759 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Imola 2x3W High Power LED
759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Imola 2x3W High Power LED är en modern fasadbelysning med belysning uppåt och nedåt. Den levereras med LED-ljuskällor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Imola 2x3W High Power LED är en modern fasadbelysning med belysning uppåt och nedåt. Den levereras med LED-ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Aluminium, Antracitgrå |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Bredd | 90 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Sensor | Nej |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 65 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 170 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Serie | Imola |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
