Vägglykta Gnosjö Konstsmide Imola 2x4W High Power LEDAntracitgrå
699 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Imola 2x4W High Power LED är en modern fasadbelysning med belysning uppåt och nedåt. Den levereras med LED-ljuskällor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Imola 2x4W High Power LED är en modern fasadbelysning med belysning uppåt och nedåt. Den levereras med LED-ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7928-370 |
| Färg | Antracitgrå |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 8 W |
| Bredd | 85 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Sensor | Nej |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 135 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 195 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Serie | Imola |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307928372 |

