Vägglykta Gnosjö Konstsmide Latina High Power LED Rörelsevakt Mörkgrå
fr.888 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Latina High Power LED Rörelsevakt Mörkgrå
888 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Latina High Power LED Rörelsevakt Mörkgrå är en praktisk fasadbelysning med rörelsevakt. Den levereras med LED-ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Latina High Power LED Rörelsevakt Mörkgrå är en praktisk fasadbelysning med rörelsevakt. Den levereras med LED-ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grå |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 3, 12 W |
| Bredd | 110, 140 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Sensor | Ja |
| IP-Klassning | IP54 |
| Stil | Modern |
| Typ | Fasadbelysning |
| Serie | Latina |
| Höjd | 0,28, 0,32 m |
| Spänning | 230 V |
| Anslutning | 230 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Djup | 100 mm |
| Effekt | 3, 12 W |
| Höjd | 280 mm |

