Vägglykta Gnosjö Konstsmide Libra 1 E27Svart
5 789 kr
5 119 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Libra 1 E27 är en stilren fasadbelysning med klassisk design och en stor kupa.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Libra 1 E27 är en stilren fasadbelysning med klassisk design och en stor kupa.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 619-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 100 W |
| Bredd | 280 mm |
| Sensor | Nej |
| Djup | 410 mm |
| Höjd | 445 mm |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Klassisk |
| IP-Klassning | IP23 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Serie | Libra |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318306197502 |

