Vägglykta Gnosjö Konstsmide Libra E27Svart
Rek. pris 4 989 kr
4 409 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Libra E27 är en stilren fasadbelysning med klassisk design och en stor kupa i klart akrylglas.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Libra E27 är en stilren fasadbelysning med klassisk design och en stor kupa i klart akrylglas.
Övrigt
- IP23
- 28x36x39,5 cm
- Maxhöjd lampa 130 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
- IP23
- 28x36x39,5 cm
- Maxhöjd lampa 130 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 581-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 100 W |
| Bredd | 280 mm |
| Sensor | Nej |
| Djup | 360 mm |
| Höjd | 395 mm |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Klassisk |
| IP-Klassning | IP23 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Serie | Libra |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318305817500 |

