Vägglykta Gnosjö Konstsmide Mani E27Svart
Rek. pris 2 629 kr
1 967 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Mani E27 är en modern fasadbelysning med en stor kupa i klart glas. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Mani E27 är en modern fasadbelysning med en stor kupa i klart glas. Den levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP44
- 29x31x21 cm
- Maxhöjd lampa 125 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- IP44
- 29x31x21 cm
- Maxhöjd lampa 125 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 415-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| Bredd | 290 mm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 210 mm |
| Djup | 310 mm |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Fasadbelysning |
| Material | Aluminium |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Serie | Mani |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| EAN-nr | 7318304157508 |

