Vägglykta Gnosjö Konstsmide Matera 2X6W LED
874 kr
379 krSpara 57 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Matera 2X6W LED är en modern fasadbelysning med LED-belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7851-370 |
| Färg | Antracitgrå |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 12 W |
| Bredd | 125 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 55 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 250 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Serie | Matera |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307851373 |



