Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena GU10 Lågenergi RiktbarSvart
Rek. pris 369 kr
219 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Modena GU10 Lågenergi Riktbar
Svart
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena GU10 Lågenergi Riktbar är en modern fasadbelysning med riktbar lampa. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena GU10 Lågenergi Riktbar är en modern fasadbelysning med riktbar lampa. Den levereras utan ljuskälla.
Recensioner
Erik O HVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygg och funktionell.
Saga E SVerifierad köpare
för 7 år sedanDetta är den tredje vi satt upp på fasaden. Jättesnyggt
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7598-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 7 W |
| Bredd | 60 mm |
| Sensor | Nej |
| Material | Aluminium |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | Halogen |
| Typ | Fasadbelysning |
| Anslutning | 230 |
| Höjd | 150 mm |
| Spänning | 230 V |
| Serie | Modena |
| Djup | 90 mm |
| Effekt/prestanda | 7 kW |
| EAN-nr | 7318307598759 |

