Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena GU10 NedSvart
Rek. pris 289 kr
171 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Modena GU10 Ned
Svart
171 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena GU10 Ned är en stilren fasadbelysning som lyser nedåt vilket skapar vackra skuggor på väggen. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena GU10 Ned är en stilren fasadbelysning som lyser nedåt vilket skapar vackra skuggor på väggen. Den levereras utan ljuskälla.
Recensioner
Jean-Michelle JVerifierad köpare
för 5 månader sedanSmidig storlek. Lättinstallerad
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7572-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Bredd | 60 mm |
| Sensor | Nej |
| Material | Aluminium |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | Halogen |
| Serie | Modena |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307572759 |

