


Vägglykta Gnosjö KonstsmideModena Kvadrat G9Vit
476 kr 749 kr
Spara 36 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit

Modena Kvadrat G9
Vit 476 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Kvadrat G9 är en modern fasadbelysning som ger ett vackert sken på väggen. Den levereras utan ljuskälla.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7341-250 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | G9 |
| Effekt | 25 W |
| Bredd | 100 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 135 mm |
| Höjd | 90 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | 230 |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | Halogen |
| Material | Aluminium |
| Serie | Modena |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307341256 |


