Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Ned E27Svart
Rek. pris 669 kr
430 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Modena Ned E27
Svart
430 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Ned E27 är en modern fasadbelysning med marint tema. Den har en kupa i klasr glas och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Ned E27 är en modern fasadbelysning med marint tema. Den har en kupa i klasr glas och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP44
- 22x26x24 cm
- Maxhöjd ljuskälla 150 mm
- Max 1x60/230-240V, E27
- IP44
- 22x26x24 cm
- Maxhöjd ljuskälla 150 mm
- Max 1x60/230-240V, E27
Recensioner
RuneAugustVerifierad köpare
för 2 år sedanRobust och tilltalande design
Lars GVerifierad köpare
för 4 år sedanBra pris, snygg design.
Suzanne GVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygg design Alldeles för enkelt material i lampan
+ Snygg design
- För enkelt material
Susanne H E HVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygg, verkade vara lätt att montera (elektrikern gjorde jobbet)
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7310-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| Bredd | 220 mm |
| Sensor | Nej |
| Material | Aluminium |
| Djup | 260 mm |
| Höjd | 240 mm |
| Spänning | 230 V |
| Anslutning | 230 |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | Halogen |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Modena |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307310757 |

