


Vägglykta Gnosjö KonstsmideModena Ned GU10 7657Svart
236 kr 369 kr
Spara 36 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

Modena Ned GU10 7657
Svart 236 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Ned GU10 7657 är en modern fasadbelysning med en hängande lykta. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7657-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 35 W |
| Bredd | 75 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 120 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | 230 |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | Halogen |
| Material | Aluminium |
| Serie | Modena |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307657753 |


