



Vägglykta Gnosjö KonstsmideModena Ned LEDVit
433 kr 569 kr
Spara 24 %
Kampanj
19 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit

Modena Ned LED
Vit 433 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Ned LED är en moden vägglampa som sprider ett fint sken nedåt.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7534-250 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 4 W |
| Bredd | 110 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 95 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusflöde | 300 lumen |
| Vikt | 0,498 kg |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Serie | Modena |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307534252 |



