Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Ned LEDSvart
Rek. pris 569 kr
422 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Modena Ned LED
Svart
422 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Ned LED är en moden vägglampa som sprider ett fint sken nedåt.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7534-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 4 W |
| Bredd | 110 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Sensor | Nej |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 95 mm |
| Ljusflöde | 300 lumen |
| Vikt | 0,498 kg |
| Spänning | 240 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Serie | Modena |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307534757 |



