
Vägglykta Gnosjö KonstsmideModena Ned Transparent GU10
fr. 236 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Ned Transparent GU10 är en stilren fasadbelysning som lyser nedåt vilket skapar vackra skuggor på väggen. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7511-320K |
| Färg | Elförzinkad, Svart, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Bredd | 85 mm |
| Sensor | Nej |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | Halogen |
| Serie | Modena |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 145 mm |
| Höjd | 130 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Aluminium, Stål |



