Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Ned Transparent GU10Svart
Rek. pris 409 kr
239 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Modena Ned Transparent GU10
Svart
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Ned Transparent GU10 är en stilren fasadbelysning som lyser nedåt vilket skapar vackra skuggor på väggen. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Ned Transparent GU10 är en stilren fasadbelysning som lyser nedåt vilket skapar vackra skuggor på väggen. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7511-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Bredd | 85 mm |
| Sensor | Nej |
| Material | Aluminium |
| Djup | 145 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | Halogen |
| Serie | Modena |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307511758 |


