



Vägglykta Gnosjö KonstsmideMonza 3W High Power LED Alu
695 kr1 049 kr
Spara 34 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Monza 3W High Power LED Alu
695 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza 3W High Power LED Alu är en modern fasadbelysning som ger ett vackert sken på väggen tack vare den eleganta kupan. Den levereras med LED-ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7943-310 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 3 W |
| Bredd | 90 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Sensor | Nej |
| Anslutning | 230 |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Serie | Monza |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 90 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| EAN-nr | 7318307943313 |

