Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza High Power LED RiktningsbarAluminium
1 199 kr
429 krSpara 64 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Aluminium
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza High Power LED Riktningsbar är en modern, riktbar fasadbelysning. Den levereras med LED-ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza High Power LED Riktningsbar är en modern, riktbar fasadbelysning. Den levereras med LED-ljuskälla.
Recensioner
Bengt PVerifierad köpare
för 7 år sedanLite krånglig att få dit litetrångt med kablarna
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7903-310 |
| Färg | Aluminium |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 3 W |
| Bredd | 80 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Sensor | Nej |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Kollektion | Outlet |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Serie | Monza |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307903317 |
