




Vägglykta Gnosjö KonstsmideMonza Kub High Power LEDNed 6W
499 kr 799 kr
Spara 38 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Antal Ljuskällor

Monza Kub High Power LED
Ned 6W 499 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza Kub High Power LED är en stilren fasadbelysning som levereras med LED-belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7990-370 |
| Färg | Mörkgrå |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 6 W |
| Bredd | 80 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Sensor | Nej |
| Utförande | Ned 6W |
| Höjd | 95 mm |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Serie | Monza |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 90 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| EAN-nr | 7318307990379 |

