Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza LED 2X6W
899 kr
789 krSpara 12 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza LED 2X6W är en stilren fasadbelysning som lyser både uppåt och nedåt vilket skapar vackra skuggor på väggen. Den levereras med LED-belysning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza LED 2X6W är en stilren fasadbelysning som lyser både uppåt och nedåt vilket skapar vackra skuggor på väggen. Den levereras med LED-belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7858-370 |
| Färg | Antracitgrå |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 12 W |
| Bredd | 210 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 110 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 60 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Serie | Monza |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307858372 |




