Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza Upp/ned Dubbla Reflektorer Gx53
624 kr
459 krSpara 26 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza Upp/Ned Dubbla Reflektorer Gx53 är en elegant fasadbelysning med vackert sken. Den levereras utan ljuskällor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza Upp/Ned Dubbla Reflektorer Gx53 är en elegant fasadbelysning med vackert sken. Den levereras utan ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7906-310 |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GX53 |
| Effekt | 18 W |
| Bredd | 90 mm |
| Energieffektivitet | A++-B |
| Sensor | Nej |
| Kollektion | Outlet |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 235 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Serie | Monza |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307906318 |
