Vägglykta Gnosjö Konstsmide Nova GU10
fr.1 009 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Nova GU10
1 009 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Nova GU10 är en stilren fasadbelysning med en kupa i akrylglas. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Nova GU10 är en stilren fasadbelysning med en kupa i akrylglas. Den levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP44
- 34x37x31 cm
- Max 1x50W/230-240V
- IP44
- 34x37x31 cm
- Max 1x50W/230-240V
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 50 W |
| Bredd | 340 mm |
| Sensor | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Stil | Modern |
| Typ | Fasadbelysning |
| Serie | Nova |
| Höjd | 0,31 m |
| Spänning | 230 V |
| Kollektion | Outlet |
| Anslutning | 230 |
| Ljuskälla | Halogen |
| Material | Aluminium |
| Djup | 370 mm |
| Effekt | 50 W |
| Höjd | 310 mm |
