Vägglykta Gnosjö Konstsmide Nova GU10Svart
3 139 kr
2 309 krSpara 26 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Nova GU10 är en stilren fasadbelysning med en kupa i akrylglas. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Nova GU10 är en stilren fasadbelysning med en kupa i akrylglas. Den levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP44
- 34x37x31 cm
- Max 1x50W/230-240V
- IP44
- 34x37x31 cm
- Max 1x50W/230-240V
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 406-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 50 W |
| Bredd | 340 mm |
| Sensor | Nej |
| Djup | 370 mm |
| Höjd | 310 mm |
| Kollektion | Outlet |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | Halogen |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 50 W |
| Serie | Nova |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318304067500 |

