Vägglykta Gnosjö Konstsmide Pallas 481 Upp E27Vit
2 609 kr
2 299 krSpara 12 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Pallas 481 Upp E27 är en stilren fasadbelysning i form av en klassisk lykta med en kupa i akrylglas (klarglas). Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Pallas 481 Upp E27 är en stilren fasadbelysning i form av en klassisk lykta med en kupa i akrylglas (klarglas). Den levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP23
- 28,5x25,5x60,5 cm
- Maxhöjd lampa 215 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
- IP23
- 28,5x25,5x60,5 cm
- Maxhöjd lampa 215 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 481-250 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 100 W |
| Bredd | 285 mm |
| Sensor | Nej |
| Djup | 255 mm |
| Höjd | 605 mm |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Klassisk |
| IP-Klassning | IP23 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Serie | Pallas |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318304812506 |

