Vägglykta Gnosjö Konstsmide Pallas 483 Ned E27
fr.1 790 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pallas 483 Ned E27
1 790 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Pallas 483 Ned E27 är en stilren fasadbelysning i form av en klassisk lykta med en kupa i akrylglas (klarglas). Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Pallas 483 Ned E27 är en stilren fasadbelysning i form av en klassisk lykta med en kupa i akrylglas (klarglas). Den levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP23
- 25,5x31x53,5 cm
- Maxhöjd lampa 195 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- IP23
- 25,5x31x53,5 cm
- Maxhöjd lampa 195 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Bredd | 255 mm |
| Sensor | Nej |
| IP-Klassning | IP23 |
| Stil | Klassisk |
| Typ | Fasadbelysning |
| Serie | Pallas |
| Höjd | 0,535 m |
| Spänning | 230 V |
| Anslutning | 230 |
| Material | Aluminium |
| Djup | 310 mm |
| Effekt | 60 W |
| Höjd | 535 mm |
