Vägglykta Gnosjö Konstsmide Pistoia E27Svart
Rek. pris 549 kr
422 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Pistoia E27
Svart
422 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Konstsmides utomhusvägglampa PISTOIA ger både funktionell och stilfull belysning för alla utomhusmiljöer. Med en E27-sockel och dimbar funktion kan du enkelt justera ljusstyrkan för att skapa den perfekta atmosfären. Lampan sparar energi samtidigt som den skapar en inbjudande stämning i trädgården, på terrassen eller vid entrén.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Konstsmides utomhusvägglampa PISTOIA ger både funktionell och stilfull belysning för alla utomhusmiljöer. Med en E27-sockel och dimbar funktion kan du enkelt justera ljusstyrkan för att skapa den perfekta atmosfären. Lampan sparar energi samtidigt som den skapar en inbjudande stämning i trädgården, på terrassen eller vid entrén.
Den robusta aluminiumkonstruktionen och IP54-skyddet gör lampan tålig mot både damm och regn, vilket gör den idealisk för alla väderförhållanden. Med sina flexibla monteringsalternativ kan den installeras både yt- och infälld, vilket ger dig många valmöjligheter.
PISTOIA är en pålitlig och stilren vägglampa som tillför elegans och funktion till ditt utomhusområde. Lita på Konstsmide för hög kvalitet och lång hållbarhet.
PISTOIA är en pålitlig och stilren vägglampa som tillför elegans och funktion till ditt utomhusområde. Lita på Konstsmide för hög kvalitet och lång hållbarhet.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7357-752 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 15 W |
| Bredd | 105 mm |
| Djup | 165 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Driftkälla | El |
| Serie | Pistoia |
| Typ | Vägglykta |
| EAN-nr | 7318303577529 |




