Vägglykta Gnosjö Konstsmide Pollux Ned 2xGU10
Rek. pris 1 379 kr
fr.829 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pollux Ned 2xGU10
829 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Pollux Ned 2xGU10 är en stilren fasadbelysning som lyser neråt på väggen. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Pollux Ned 2xGU10 är en stilren fasadbelysning som lyser neråt på väggen. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GU10LED |
| Effekt | 7 W |
| Bredd | 75 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 115 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 165 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Serie | Pollux |
| Typ | Fasadbelysning |
