Vägglykta Gnosjö Konstsmide Pollux Ned Dubbel 2xGU10Svart
Rek. pris 1 299 kr
1 149 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Pollux Ned Dubbel 2xGU10
Svart
1 149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Pollux Ned Dubbel 2xGU10 är en stilren fasadbelysning som lyser neråt på väggen. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Pollux Ned Dubbel 2xGU10 är en stilren fasadbelysning som lyser neråt på väggen. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 411-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GU10LED |
| Effekt | 7 W |
| Bredd | 75 mm |
| Sensor | Nej |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Serie | Pollux |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318304117502 |

