
Vägglykta Gnosjö KonstsmidePotenza 7979 GU10
fr. 599 krfr. 799 kr
Spara 25 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Potenza 7979 GU10 är en elegant fasadbelysning som levereras utan ljuskälla. Den har en modern design och belyser väggen på ett stilrent sätt.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7979-370K |
| Färg | Mörkgrå, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Bredd | 135 mm |
| Sensor | Nej |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Serie | Potenza |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 135 mm |
| Höjd | 270 mm |
| IP-Klassning | IP54 |


