
Vägglykta Gnosjö KonstsmidePotenza 7987 GU10
fr. 529 krfr. 919 kr
Spara 42 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Potenza 7987 GU10 är en elegant fasadbelysning som levereras utan ljuskälla. Den har en modern design och belyser väggen både uppåt och neråt.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7987-370K |
| Färg | Mörkgrå, Vit |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 12 W |
| Bredd | 115 mm |
| Sensor | Nej |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Serie | Potenza |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 225 mm |
| IP-Klassning | IP54 |


