Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato High Power LED 1W Rörelsevakt Batteri
Rek. pris 729 kr
483 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Prato High Power LED 1W Rörelsevakt Batteri
483 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato High Power LED 1W Rörelsevakt Batteri är en batteridriven fasadbelysning med rörelsevakt.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato High Power LED 1W Rörelsevakt Batteri är en batteridriven fasadbelysning med rörelsevakt.
Recensioner
Eje SVerifierad köpare
för 5 år sedanfunkade som jag tänkt mig, helt ok.
+ smidig, bra lyse.
- lite skum fastsättning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7693-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3500 K |
| Effekt/prestanda | 1 W |
| Bredd | 65 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Sensor | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Stil | Modern |
| Typ | Fasadbelysning |
| Serie | Prato |
| Höjd | 0,205 m |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Djup | 140 mm |
| Effekt | 1 W |
| Höjd | 205 mm |
| EAN-nr | 7318307693751 |


