Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato LED 1,5W Rörelsevakt Batteri
689 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato LED 1,5W Rörelsevakt Batteri är en batteridriven fasadbelysning med rörelsevakt.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato LED 1,5W Rörelsevakt Batteri är en batteridriven fasadbelysning med rörelsevakt.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7695-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3500 K |
| Effekt | 1,5 W |
| Bredd | 160 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Sensor | Ja |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 160 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 240 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 1,5 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Prato |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307695755 |





