Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato LED 1W Rörelsevakt Batteri
Rek. pris 649 kr
523 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Prato LED 1W Rörelsevakt Batteri
523 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato LED 1W Rörelsevakt Batteri är en batteridriven fasadbelysning med rörelsevakt.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato LED 1W Rörelsevakt Batteri är en batteridriven fasadbelysning med rörelsevakt.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7696-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3500 K |
| Effekt | 1 W |
| Bredd | 100 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Sensor | Ja |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 70 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 260 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 1 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Prato |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307696752 |





