Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato LED Rörelsevakt BatteriSvart
Rek. pris 489 kr
392 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Prato LED Rörelsevakt Batteri
Svart
392 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato LED Rörelsevakt Batteri är en batteridriven fasadbelysning med rörelsevakt. Den levereras med LED-belysning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato LED Rörelsevakt Batteri är en batteridriven fasadbelysning med rörelsevakt. Den levereras med LED-belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7694-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | LED |
| Ljustemperatur | 4500 K |
| Effekt | 0,48 W |
| Bredd | 73 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Sensor | Ja |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,48 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Prato |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307694758 |


