Vägglykta Gnosjö Konstsmide Sassari 3W High Power LED
fr.829 kr
fr.329 krFrån 55 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Sassari 3W High Power LED är en modern fasadbelysning som levereras med LED-belysning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Sassari 3W High Power LED är en modern fasadbelysning som levereras med LED-belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Antracitgrå, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 4 W |
| Bredd | 105 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Sensor | Nej |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 135 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 215 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Serie | Sassari |
| Typ | Fasadbelysning |
