Vägglykta Gnosjö Konstsmide Siena E27Svart
Rek. pris 579 kr
362 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Siena E27
Svart
362 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Siena E27 är en modern fasadbelysning som levereras utan ljuskälla. Den har en kupa i opalfärgat akrylglas.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Siena E27 är en modern fasadbelysning som levereras utan ljuskälla. Den har en kupa i opalfärgat akrylglas.
Övrigt
- IP44
- 10,5x19x23,5 cm
- Maxhöjd ljuskälla 100 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- IP44
- 10,5x19x23,5 cm
- Maxhöjd ljuskälla 100 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Recensioner
Bo S SVerifierad köpare
för 7 år sedanBra ljus, lätta att hålla rena
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7513-752 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| Bredd | 105 mm |
| Sensor | Nej |
| Djup | 190 mm |
| Höjd | 235 mm |
| Spänning | 230 V |
| Anslutning | 230 |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Siena |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307513752 |


