Vägglykta Gnosjö Konstsmide Siracusa Upp/ned G12 Inkl. Lampa Grå
1 986 kr
1 239 krSpara 38 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Siracusa Upp/ned G12 Inkl. Lampa Grå
1 239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Siracusa vägglykta upp/ned G12 ink lampa grå
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7652-300 |
| Färg | Grå |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 70 W |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Kollektion | Outlet |
| Anslutning | 230 |
| Djup | 29,5 cm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 29,5 cm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 70 W |
| Serie | Siracusa |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 15 cm |
| EAN-nr | 7318307652307 |



