Vägglykta Gnosjö Konstsmide Smartlight Wifi med Kamera 2x12W
4 029 kr
2 295 krSpara 43 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Smartlight Wifi med Kamera 2x12W är en praktisk fasadbelysning med kamera, högtalare och mikrofon som kan wifi-anslutas. Den levereras med LED-ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Smartlight Wifi med Kamera 2x12W är en praktisk fasadbelysning med kamera, högtalare och mikrofon som kan wifi-anslutas. Den levereras med LED-ljuskälla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7869-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 5000 K |
| Effekt | 24 W |
| Bredd | 280 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Sensor | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 130 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast/Metall |
| Effekt/prestanda | 24 W |
| Serie | Smartlight |
| Typ | Vägglykta |
| EAN-nr | 7318307869750 |




