Vägglykta Gnosjö Konstsmide Teramo E27Svart
Rek. pris 399 kr
244 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Teramo E27
Svart
244 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Teramo E27 är en modern fasadbelysning med frostat glas. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Teramo E27 är en modern fasadbelysning med frostat glas. Den levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP44
- 17x18,5x7 cm
- Maxhöjd ljuskälla 100 mm
- Max 1x40W/230-240V, E27
- IP44
- 17x18,5x7 cm
- Maxhöjd ljuskälla 100 mm
- Max 1x40W/230-240V, E27
Recensioner
Kurt KVerifierad köpare
för 7 år sedanPrecis det jag ville ha
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7510-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 40 W |
| Bredd | 170 mm |
| Sensor | Nej |
| Djup | 185 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Spänning | 230 V |
| Anslutning | 230 |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Teramo |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307510751 |


