



Vägglykta Gnosjö KonstsmideTrieste GU10Galvaniserad
299 kr 489 kr
Spara 39 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Elförzinkad

Trieste GU10
Galvaniserad 299 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Trieste GU10 är en modern fasadbelysning med industriell känsla. Den levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- Klart glas
- IP44
- 11,5x16x11 cm
- Maxhöjd ljuskälla 64 mm
- Max 1x35W/230-240V, GU10
- Klart glas
- IP44
- 11,5x16x11 cm
- Maxhöjd ljuskälla 64 mm
- Max 1x35W/230-240V, GU10
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7523-320 |
| Färg | Elförzinkad |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 35 W |
| Bredd | 115 mm |
| Sensor | Nej |
| Material | Stål |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 110 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | 230 |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | Halogen |
| Serie | Trieste |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307523324 |



