Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vale 2xGU10
Rek. pris 2 849 kr
2 017 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Vale 2xGU10
2 017 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vale 2xGU10 är en modern fasadbelysning med stilren design som levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vale 2xGU10 är en modern fasadbelysning med stilren design som levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 423-759 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GU10LED |
| Bredd | 120 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 200 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Serie | Vale |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318304237590 |




