Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vega 8W Dimbar LED StorSvart
1 237 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vega 8W Dimbar LED Stor är en modern fasadbelysning med en stor kupa i klart glas. Armaturen är dimbar och levereras med en dimbar LED-ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vega 8W Dimbar LED Stor är en modern fasadbelysning med en stor kupa i klart glas. Armaturen är dimbar och levereras med en dimbar LED-ljuskälla.
Övrigt
- IP54
- 29x36x26,5 cm
- 1x8W/230-240V
- IP54
- 29x36x26,5 cm
- 1x8W/230-240V
Recensioner
Andreas BVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg design, gediget utförande och ger ett varmt med kanske aningen starkt sken. Bra att armaturen fungerar med dimmer. Blev riktigt snygga på huset.
+ Kvalitet och design
- Kanske aningen starkt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 412-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 8 W |
| Bredd | 290 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Sensor | Nej |
| Material | Aluminium |
| Djup | 360 mm |
| Höjd | 265 mm |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Modern |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Serie | Vega |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318304127501 |


