



Vägglykta Gnosjö KonstsmideVega E27Förzinkad
692 kr 959 kr
Spara 28 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Elförzinkad

Vega E27
Förzinkad 692 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vega E27 är en stilren utelampa i klassisk design.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 429-320 |
| Färg | Elförzinkad |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| Bredd | 115 mm |
| Sensor | Nej |
| Material | Stål |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 185 mm |
| Höjd | 245 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Vikt | 1,4 kg |
| Ljuskälla | IL |
| Serie | Vega |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318304293206 |




