Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vega E27Svart
Rek. pris 889 kr
650 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Vega E27
Svart
650 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vega E27 är en stilren utelampa i klassisk design.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 429-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| Bredd | 115 mm |
| Sensor | Nej |
| Material | Aluminium |
| Djup | 185 mm |
| Höjd | 245 mm |
| Vikt | 1,4 kg |
| Spänning | 240 V |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | IL |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Vega |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318304297501 |



