



Vägglykta Gnosjö KonstsmideVega MiniSvart
Rek. pris 1 039 kr
!
612 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart
Beskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vega Mini är en elegant fasadbelysning i klassisk design.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 417-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Bredd | 220 mm |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 360 mm |
| Höjd | 245 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 1 kg |
| Serie | Vega |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318304177506 |



