
Vägglykta Gnosjö KonstsmideModena Ned GU10 Transparent
fr. 325 krfr. 489 kr
Spara 34 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Ned GU10 Transparent är en modern fasadbelysning med en hängande lykta med klart glas och plastglas. Den levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP44
- 9x14,5x15,5 cm
- Maxhöjd ljuskälla 64 mm
- Max 1x35W/230-240V, GU10
- IP44
- 9x14,5x15,5 cm
- Maxhöjd ljuskälla 64 mm
- Max 1x35W/230-240V, GU10
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 7515-750S |
| Färg | Svart, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 35 W |
| Bredd | 85 mm |
| Sensor | Nej |
| Anslutning | 230 |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | Halogen |
| Material | Aluminium |
| Serie | Modena |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 145 mm |
| Höjd | 155 mm |
| IP-Klassning | IP44 |


